Created by potrace 1.14, written by Peter Selinger 2001-2017

Výchovné a kariérové poradenstvo

Milí maturanti, ale aj žiaci ostatných tried. Ako náhradu za zrušené akcie Gaudeamus pre vás pripravujú on-line prednáškové dni a mnoho ďalších informačných zdrojov.

ZAREGISTRUJTE SA PRE ZÍSKAVANIE INFORMÁCIÍ ON-LINE.

Budú vám zasielať aktuálne informácie o ponuke štúdia na prihlásených školách a pravidelne vás informovať o pripravovaných on-line podujatiach. Sledujte tiež portál Gaudeamus-sk.sk a stiahnite si mobilnú aplikáciu Gaudeamus Guide. Tu nájdete všetky informácie o prihlásených školách a vzdelávacích inštitúciách.

Link tu: Gaudeamus.cz

————————-

LINKY POMOCI

Ak sa potrebuješ s niekým poradiť, porozprávať, podeliť o svoje trápenie a vo svojom okolí nemáš nikoho, komu by si dôveroval, neváhaj využiť pomoc prostredníctvom liniek dôvery.

Zoznam s odkazmi na ich webové stránky a s telefónnymi číslami nájdeš tu: Linky pomoci

————————————–

Časopis pre stredoškolákov – Kam po strednej

Časopis obsahuje praktické informácie o štúdiu na vysokých školách a pracovných príležitostiach pre absolventov. Cieľom publikácie je pomôcť kariérnym poradcom pri poskytovaní aktuálnych informácií končiacim stredoškolákom. Printová časť je distribuovaná na všetky stredné školy na Slovensku, elektronická verzia je určená študentom a ich rodičom na weboch stredných škôl.